Zůstávám tu pro tebe 

Tereza je mladá zdravotní sestřička, když se po letech potká se svým dávným přítelem Kamilem, ještě netuší, jak moc jí tenhle večer změní život. Osudové setkání s Paulem není tak úplně náhodné a oba jsou si vědomi vzdálenosti a rozdílnosti jejich světů, přesto je to k sobě táhne, ač je oceán v jedné chvíli na čas rozdělí. Tereza i Paul se vrací k povinnostem všedních dní, než jednomu z nich znovu vstoupí do života osud a přivede toho druhého zpátky.   

Někdy totiž nemáte jinou, ale jedinou možnost, jak být šťastný.

Gradace, emoce, rychlý souběh událostí a nečekaný závěr jednoho milostného příběhu, ve kterém smrtí zdaleka nic nekončí, ale všechno teprve začíná.

- 192 stran


Knihu vydalo v říjnu 2019 nakladatelství Petrklíč
Jazyková korektura: Alena Mikulíková
Autorka fotografie na přebalu: Monika Navrátilová

Recenze

https://kniznikavarna2.home.blog/2020/12/06/zuzana-holcikova-zustavam-tu-pro-tebe/


Zůstávám pro tebe je prvotina české autorky Zuzany Holčíkové, rodačky z Humpolce. I když se na první pohled tváří jako červená knihovna, opět se jedná o podrobně psychologicky propracovaný text, který ukazuje, jaké to je, když se obyčejná česká holka zamiluje do slavného zahraničního herce, jenž točí film v Praze. Nadchla mě prvotina autorky stejně, jako její druhá kniha Hra na druhou, kterou jsem přečetla minulý měsíc?

"Když uvěříš, že je láska prostá, budeš i prostě milovat." 

Zuzana Holčíková